Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekObrazekJack Sparrow Kapitán Černé Perly

Kapitánu Jacku Sparrowovi koluje v žilách mořská voda.Údajně se narodil  při tajfunu aspoň to tak jeho kamarádi říkají.Nepřátelé se nestarají o to jestli jeho srdce přečerpává krev ,vodu anebo rum ti ho chtějí vidět viset na oprátce nebo ležet na dně moře.Ale Jack vždy dokáže zázračně uniknout z jejich spárů. Díky odvaze,štěstí a mazanosti se vyvlékne i s těch nejošemetnějších situací.

Jack je nejšťastnější za kormidlem Černé Perly .Tato loď pro něho znamená víc než kýl,trup,paluba a plachty......-je to jeho svoboda.I když se proti jemu vzbouří posádka,Jaqck Sparrow bude vždy kapitán a  Černá Perla jeho loď!!!

Pod modrým tetováním vrabce na Jackově pravé paži je vypáleno malé P důkaz toho ,že byl obviněn z pirátství.

Jack působí jako strašný pirát, který nic nevpustí mezi sebe a svoji svobodu anebo bohatství.Ale není tak zlý,jak se zdá.Jeho hrozba,že Elizabeth zardousí okovy,kterými má spoutané ruce, je finta.Jak by mohl zabít půvabnou ženu, kterou právě zachránil před utonutím.

Jack je tak trošku dandy a jeho oděv na první pohled prozrazuje kapitána.Dlouhé kalhoty, námořnické holiny, šerpa vyzdobená uzly ho odlišují od posádky jeho lodě.

Jackova inteligence, šarm a uišlectiá povaha z něho dělá oblíbeného společníka.Tak oblíbeného,že mu dokonce dělá potíže zapamatovat si jména a tváře.Třebaže dámy v tavernách Tortugy nepustily Jacka z hlavy,všechny si svorně myslí,že pár facek by mu občerstvilo paměť.

Pití je jedno z nejoblíbenějších potěšení piráta.Stejně tak jako všichni piráti i Jack věří ,že rum tě přenese přes časy,kdy jseš bez peněz,spíš než naopak.

Jack miluje skvosty.Na isla de muerta se do nich oblékne.Na krk si zavěsí šňůry perel,ruce si ozdobí prsteny a na hlavu si nasadí zlatou korunu.

Výřečnost pomáhá kapitánu Jackovi k tomu ,aby si proklestil cestu kolem nejostražitějších hlídek-aspoň na čas.Aby se dostal na palubu střely,řekne jeho hlídce,že Černá Perla může předstihnout kdejakou loď.Zatímco se hlídkující dohadují, jestli Černá Perla se svou posádkou zatracených námořníků vůbec ještě existuje,Jack vklouzne na palubu.

Kde květnatá slova nezaberou,osvědčují se podvody.Jack drží Elizabeth jako rukojmí,ale je obklopen namířenými bodáky,a tak je téměř jisté,že skončí na šibenici.Naštěstí je nedalekopříhodný nákladní jeřáb se silným lanem,který se dá využít k úniku do bezpečí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jejky

(Andynka, 19. 6. 2009 20:53)

co si stezujes?ja johnyho miluju!!!!!!!!vzdytz nam tady....mno!!!!!to sou uza stranky!!!!!!!!!1*

To teda ne!!

(Jackie, 4. 6. 2008 13:11)

Toto je moje nejoblíbenější stránka z celejch stránek a nikdo se neopováží sem ani napsat komentík !!!ŽÁDNÝ NO KOMENT!!!